Blog

Zaczynamy przyozdabiać okno zadajemy kilka pytań które pomogą nam salon firan Jaś i Małgosia Szczecin dobraniu dla Ciebie właściwej tkaniny. Na przykład czy okno powinno dawać dużą ilość światła ?   jak często będziemy zasłaniać i odsłaniać okno ?   W salonie gdzie zasłaniamy okno tylko, wieczorem przy zapalonym świetle lub w łazience gdzie robimy to regularnie . W odpowiedzi na te pytania pomożemy dla Ciebie w naszym salonie firan Jaś i Małgosia Szczecin na wybór właściwej tkaniny  do wykończenie  danego okna . Chcąc wpuścić do pomieszczenia dużą ilość światła pomyślimy o firankach koronkowych , lub siatkowych i delikatnych woalach . W łazience zamocujemy półprzezroczyste rolety rzymskie które wpuszczą światło w dzień ale zasłonią widok a wieczorem nas przysłoni . W salonie najpraktyczniejsze będą zasłony tradycyjne można je zasuwać i rozsuwać w miarę potrzeby wpuszczając światło w dzień a wieczorem przysłaniając okna . Okno w kuchni też pomożemy przyozdobić dla Ciebie w naszym salonie Jaś i Małgosia Szczecin   to okno jest narażone na pochlapanie działanie pary więc zasłony i firany powinny być dobrane do pomieszczenia tkaniny na których nie widać plam po wodzie i o cieńszym splocie żeby nie wciągała pary .w kuchni lepsza będzie roleta rzymska bo jest bliżej okna i można ustawić sobie wysokość  zasłony będą bardziej odstawać od okna i są narażone na poplamienie i zamoczenie.To wszystko Państwo  dostaniecie w salonie Jaś i Małgosia Szczecin tkaniny Eurofirany Szczecin Jaś i Małgosia Szczecin.

Drobiazgi które składają się na styl wnętrza mieszkalnego obejmują wszystko począwszy od wykończeń ścian i podłóg do wybranych ornamentów lub aranżacji kwiatowych.Materiały i wykonane z tkanin elementy wystroju wnętrza należy dobierać tak żeby pasowały do całościowego schematu projektu i w każdym pokoju mogły stosować główny wyraz stylu które znajdziesz w Salonie firan Jaś i Małgosia.Zanim stworzymy własny styl musimy przyswoić sobie wiedzę na temat podłóg tkanin kolorów faktury materiałów ogrzewania oświetlenia i mebli.Czy jest możliwe aby urządzić dom tak aby był elegancki gustowny i stylowy a przy tym zachował swój wygodny przyjazny i gościnny charakter jest to możliwe z pomocą Salonu firan Jaś i Małgosia. Ucząc się sztuki mieszkania i dopasowywania kolorów wzorów faktur tkanin i dodatków oraz idąc za głosem własnej intuicji stworzymy Państwa  domu udane i przyjemne dla oka połączenie.  Służymy  pomocą Salon firan Jaś i Małgosia szczecin

Nasz kolejny projekt, z kolekcji tkanin Pierre cardin. Uszyty w salonie Jaś i Małgosia Szczecin. Serdecznie zapraszamy, posiadamy tkaniny z Eurofiran, Pierre cardin, Rad Pol, Italissima Home, Eva Minge, Royal Collection, Eurofirany Premium.

Zbliża się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieje na uspokojenie i spełnienie marzeń . W tą piękną chwile życzymy zdrowych radosnych dni w Nowym Roku 2021 Salon Firan Jaś i Małgosia.

Strona 1 z 2

Adres

ul. Bolesława Krzywoustego 52
70-317 Szczecin

Kontakt

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Phone: +48.512321528

Nasi partnerzy

Dekoma

Eurofirany

Marcin Dekor